Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-17 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Pedagog Nowy Sącz Lekarz online

Pedagog

Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje dziecko nie rozwija się właściwie, jesteś w odpowiednim miejscu. Pozwól, że przyjrzy mu się doświadczony pedagog. Jako Serdeczne Centrum Psychoterapii jesteśmy też poradnią psychologiczno-pedagogiczną, w której do dyspozycji dzieci jest pedagog i psycholog, a także doświadczony logopeda. Sprawdź, kiedy warto umówić się ze specjalistą i przyprowadzić do nas swoje dziecko. Pamiętaj, że już teraz możesz umówić się z pedagogiem online.

 

Kiedy dziecko wymaga konsultacji z pedagogiem?

Bezsprzecznie, zwłaszcza rozpoczęcie nauki jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego dziecka. Jest to również mocno stresujące. Niekiedy dziecko nie radzi sobie w takiej sytuacji najlepiej. Wówczas niezbędny jest pedagog. Online, przez telefon lub stacjonarnie – w taki sposób umówisz się na konsultację z pedagogiem w Serdecznym Centrum Psychoterapii. Umów wizytę, jeżeli dziecko:

 • ma trudności w nauce,
 • jest nadpobudliwe,
 • przejawia trudności w relacjach społecznych,
 • ma problemy emocjonalne (np. płacz, agresja, lęki),
 • nie potrafi zaaklimatyzować się w klasie,
 • ma problemy z zachowaniem,
 • ma inne problemy, które sprawiają, że czuje się źle.

 
Pamiętaj, że możesz działać profilaktycznie. Dlatego z pedagogiem możesz skonsultować się nie tylko, kiedy problem już występuje. Możesz to również zrobić, jeżeli chcesz zadbać o odpowiednią profilaktykę. Pedagog pomoże, bowiem nie tylko Twojemu dziecku; ale i Tobie – jako rodzic uzyskasz dużo bezcennej wiedzy w obszarze wsparcia rozwoju intelektualnego swojego dziecka.

W końcu, do pedagoga online zgłoś się jako rodzic, kiedy:

 • masz problem z wychowywaniem dziecka,
 • podejrzewasz, że dziecko jest uzależnione,
 • czujesz zaniepokojenie zachowaniem dziecka,
 • masz złe relacje z dzieckiem,
 • nie masz wsparcia w wychowywaniu dziecka.

 

Wasz pedagog prywatnie – Gorlice, Nowy Sącz, Krynica, Limanowa

Pamiętaj, że pedagog to nie lekarz, ale na pewno podczas rozmowy uważnie Was wysłucha, zdiagnozuje problem i podpowie, jak mu zapobiegać. W Serdeczne Centrum Psychoterapii pracują najlepsi specjaliści, którzy ukończyli studia magisterskie na kierunku Pedagogika lub Pedagogiczne studia podyplomowe.

Doświadczony pedagog będzie wspierał rozwój uczniów, ale też badał ich potrzeby i możliwości. Jest też pierwszym specjalistą podejmującym działania w przypadku problemów szkolnych czy trudności adaptacyjnych, minimalizuje skutki zaburzeń rozwojowych i pomaga rozwiązywać problemy pedagogiczno-wychowawcze. W Serdecznym Centrum Psychoterapii w Nowym Sączu pomoc pedagogiczną niesiemy dzieciom, ale też rodzicom, którzy potrzebują wsparcia specjalisty. W każdym przypadku nie pozostawiamy rodziny samej, a w bardziej zaawansowanych zaburzeniach kierujemy do lekarza psychiatry dla dzieci.

 

Pedagog online i stacjonarnie – Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Krynica

Już teraz możesz umówić się z pedagogiem online. 24h na dobę działa nasz system elektronicznej rezerwacji. Sprawdź, w jakich dniach i godzinach przyjmują nasi terapeuci i zarezerwuj wizytę. Oprócz sesji stacjonarnych oferujemy też z pedagogiem konsultacje online. Możliwy jest też telefon do pedagoga (teleporada). To Ty wybierz, w jakiej formie odbędzie się Wasza konsultacja.

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

Terapeutka

Beata Nidecka

Psycholog, pedagog, oligofrenopedagog, nauczyciel akademicki

Pomagam w obszarach problemów wychowawczych, szkolnych, zachowania autoagresywne (samookaleczenia), depresji, akceptacji siebie, wsparcie dzieci i młodzież, partnerów gdzie w rodzinie występuje uzależnienie od alkoholu.

Dowiedz się więcej
blank

Beata Bulzak

Psycholog, pedagog, psycholog transportu

Udzielam odpowiednich wskazówek, metod wychowawczych, aby relacja rodzic – dziecko oparta była na szacunku, zrozumieniu, a komunikacja w rodzinie przebiegała prawidłowo.

Dowiedz się więcej
blank

Karolina Gniewek

Pedagog, psychoterapeutka

Specjalizuję się w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA

Dowiedz się więcej
Marzena Tomczyk - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Marzena Tomczyk

Nauczyciel, terapeuta

Oferuję: Doświadczenie, wiedzę, wsparcie. Stworzenie dzieciom możliwości wszechstronnego rozwoju. Usprawnianie zaburzonych funkcji poznawczo – emocjonalno – motorycznych.

Dowiedz się więcej
Ewa Kulig - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Ewa Kulig

Pedagog, psychoterapeutka

Oferuję psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, wsparcie wychowawcze i emocjonalne dla rodziców 

Dowiedz się więcej
blank

Anna Kacprzycka- Gaworucha

Pedagog specjalny, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię głównie w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Dobieram sposób pracy do indywidualnych potrzeb osób zgłaszających się na terapię.

Dowiedz się więcej
blank

Agata Jurczak

Pedagog, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych i od zachowań, z dziećmi z rodzin alkoholowych, nastolatkami doświadczającymi kryzysów rozwojowych i emocjonalnych. Pracuję także z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do pedagoga

RODO

Polityka prywatności