Trwa nabór do grupy dla nastolatków w wieku licealnym
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00

Beata Bulzak

Psycholog, pedagog, psycholog transportu
 • Imię i nazwisko: Beata Bulzak
 • Kim jestem z zawodu: psycholog, pedagog, psycholog transportu.
 • Czym się zajmuję: Poradnictwem psychologicznym, psychoedukacją, wspieraniem rodziców dzieci do 15 roku życia w kwestiach wychowawczych w oparciu o pozytywną dyscyplinę.
 • Specjalizuję się w: słuchaniu i wspieraniu rodziców w procesie wychowania dzieci i nastolatków.
 • Oferuję: wsparcie, zrozumienie w różnych obszarach rodzicielstwa. Słucham, nie osądzam, a także zapewniam poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję.
 • Pracuję z: rodzicami, jak również z dziećmi powyżej 5 roku życia i nastolatkami do 15 roku życia. Dodatkowo udzielam poradnictwa psychologicznego rodzicom dzieci najmłodszych do lat 4.
 • Pomagam w obszarach: rodzicielstwa, pomagam zrozumieć rodzicom zachowanie dzieci i nastolatków. Udzielam odpowiednich wskazówek, metod wychowawczych, aby relacja rodzic – dziecko oparta była na szacunku, zrozumieniu, a komunikacja w rodzinie przebiegała prawidłowo. Podchodzę indywidualnie do każdego dziecka i wspólnie dobieramy odpowiednie rozwiązania, które mają na celu wesprzeć Twój największy skarb!
 • Pomogę Ci: odkryć rodzicielstwo oparte na bliskości i porozumieniu.
 • Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:
  Ukończyłam 5-letnie studia Psychologii uzyskując tytuł zawodowy magistra o specjalności Psychologia kliniczna i osobowości człowieka w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu o profilu ogólnoakademickim (obecnie Akademia Humanitas w Sosnowcu).Posiadam także drugi tytuł magistra w dziedzinie pedagogiki, którą ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie o specjalności edukacja dla bezpieczeństwa i wiedza o społeczeństwie. Moim pierwszym kierunkiem studiów było Wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną. Studia te realizowałam w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu (tytuł zawodowy licencjat).

  Ukończyłam również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu
  w zakresie Psychologii transportu i posiadam wpis w ewidencji psychologów uprawnionych do badania kierowców.

  Przez kilka lat pełniłam funkcję kuratora sądowego społecznego przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich – wspierałam rodziny w trudnych sytuacjach oraz pracowałam z młodzieżą niedostosowaną społecznie.

  Byłam wychowawcą w Ośrodku Kuratorskim dla Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także pracując w Opiniodawczym Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu.

  Pracowałam w jednym z gminnym przedszkoli, gdzie udzielałam poradnictwa psychologicznego rodzicom, prowadziłam indywidualne zajęcia z dziećmi w obszarze Treningu Umiejętności Społecznych.

 • Warsztat pracy uzupełniam na szkoleniach i warsztatach z obszaru:
  Wspierania rodziców w wychowaniu dzieci i młodzieży.
  Psychologii sądowej.
  Jako specjalista pracuję w obszarach:
  – konsultacji psychologicznych i wsparcia psychospołecznego;
  – zaburzeniach relacji;
  – oceny funkcjonowania emocjonalnego i społecznego dzieci i nastolatków;
  – Zaburzenia zachowania i emocji.
 • Psychoterapia jest dla mnie procesem otwierania się na: nową jakość życia w pełni, realizując prawdziwą relację miłości do siebie i do człowieka. To proces wspierania poznania świata przeżyć, które generują emocje i wpływają na zachowanie oraz perspektywę w świecie zewnętrznym.
 • Poza gabinetem: Wolny czas aktywnie spędzam z rodziną. Lubimy rowerowe przygody i wspólne zwiedzanie. Wspieram z małżonkiem zainteresowania naszych dzieci. W czasie dla siebie lubię czytać książki, poszerzać swoją wiedzę.
 • Prywatnie: żona, matka dwójki dzieci w wieku 8 i 12 lat.
  “Sposób, w jaki mówimy do naszych dzieci, staje się ich wewnętrznym głosem”. (Peggy O’Mara)

Zapis do mnie na konsultację

RODO

Polityka prywatności