Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-12 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00

Płatność ratalna

W Serdecznym Centrum Psychoterapii umożliwiamy korzystanie z płatności ratalnej poprzez system Mediraty. Jest to pożyczka medyczna dla każdego obywatela polskiego w wieku od 18 lat do 75rż.

  • Pożyczka na minimalną kwotę 500 zł, maksymalną 50.000 zł.
  • Okres kredytowania od 6 miesięcy do 36 miesięcy
  • Dostępna dla pacjenta po przeprowadzonej weryfikacji przez konsultanta Medirat (rozmowa telefoniczna trwająca około 4 minut). Koszty dla pacjenta  można sprawdzić na naszej stronie w kalkulatorze rat: https://www.mediraty.pl/ (na dole strony).

Placówka nie jest pośrednikiem kredytowym w związku z tym nie uczestniczy w procesie. Zadaniem pracownika (zazwyczaj rejestracji lub koordynatora leczenia jeśli istnieje takie stanowisko w Państwa placówce) jest tylko wpisać w Panel Kliniki: imię, nazwisko i nr telefonu pacjenta – całą resztą zajmuje się już konsultant Medirat (łącznie z podpisaniem umowy).

Pacjent może podpisać umowę na dwa sposoby – poprzez kuriera, który do niego przywiezie papierową umowę lub online – poprzez swojego maila i kod sms. Po podpisaniu przez Pacjenta umowy środki finansowe są uruchamiane na konto Kliniki podane w umowie o współpracy. Zazwyczaj cała procedura zamyka się w pół godziny. Jeśli umowę wiezie kurier – do 3 dni roboczych.

Mediraty najczęściej są wykorzystywane do sfinansowania planowanego procesu leczenia. Środki w całości są przelewane na konto kliniki PRZED rozpoczęciem procesu leczenia.

Niezbędne dokumenty do podpisania to:

RODO

Polityka prywatności