Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-17 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Program terapeutyczny CANDIS

Program terapeutyczny CANDIS

Jeśli zastanawiasz się, czy nie potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, najprawdopodobniej jesteś osobą, która powinna skontaktować się ze specjalistą. Zapewne słyszałeś już o programie terapeutycznym CANDIS i szukasz na ten temat  rzetelnych informacji.

 

Program CANDIS – czym jest?

Program CANDIS jest programem terapeutycznym opracowanym w Niemczech, adresowanym do osób po 16 roku życia mających problemy spowodowane używaniem konopi indyjskich.

Opiera się on na założeniach dialogu motywującego oraz terapii behawioralno-poznawczej, wykorzystuje także trening umiejętności społecznych.

Mogą w nim uczestniczyć osoby, które chciałyby zrezygnować z używania konopi lub ograniczyć ich konsumpcję, lecz nie potrafią tego zrobić (decyzja odnośnie tego, czy celem leczenia będzie rezygnacja z używania substancji, czy ograniczenie używania, zależy od pacjenta).

Wdrożenie programu CANDIS w Polsce monitorowało Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Program – oprócz etapu diagnostycznego (1-2 spotkania) – obejmuje 10 sesji terapeutycznych o ściśle określonej tematyce opracowanej przez jej twórców.

Czas trwania sesji to ok. 90 minut.

 

Dla kogo?

Dla dorosłych, Dla młodzieży po 16 r. ż.

 

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

blank

Marta Studzińska

Psycholog, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Jako specjalista pracuję w obszarach: profilaktyki i terapii uzależnień chemicznych i behawioralnych, trudności emocjonalnych i interpersonalnych, zaburzeń lękowych i depresyjnych, przeciążenia stresem, rozwoju osobistego

Dowiedz się więcej

Zapisz się do psychologa

RODO

Polityka prywatności