Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-17 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Psychiatra Nowy Sącz - Online i stacjonarnie

Psychiatra dla dorosłych

Skoro tutaj jesteś, najprawdopodobniej zastanawiasz się, czy umówić się na wizytę do specjalisty, jakim jest lekarz psychiatra. Możliwe też, że problemy natury psychicznej ma ktoś z Twoich bliskich. Lekarz psychiatra pomoże Ci zdiagnozować i leczyć doświadczane trudności. Wspólnie z Tobą dotrze do źródeł dolegliwości, które często na pierwszy rzut oka nie są tak oczywiste – być może np. doświadczasz dolegliwościach somatycznych/ fizycznych, które utrudniaj Ci codzienne funkcjonowanie; początkowo jednak nie łączysz ich z problemami natury psychicznej; zauważasz jednak, że do ich nasilenia dochodzi pod wpływem stresu masz wtedy najprawdopodobniej do czynienia z zaburzeniami psychosomatycznymi; lekarz wiec będzie dla Ciebie wsparciem nie tylko w kryzysie, ale i zmianie trybu życia.

 

Konsultacja psychiatryczna. Kiedy zgłosić się do psychiatry?

Pamiętaj, że każdy z nas może doświadczać problemów natury psychicznej. Oczywiście nie zawsze wymagają one konsultacji z psychiatrą. Z drugiej jednak strony staraj się nie bagatelizować doświadczanych trudności i problemów. Jeżeli czujesz, się pogubiony, kilkukrotnie rozważałeś „może to ten czas” – nie czekaj – zgłoś się do specjalisty.

Może też okazać się, że wizytę w gabinecie psychiatry doradzi bądź zasugeruje Ci Twój psycholog lub psychoterapeuta. Jeżeli chcesz przywrócić równowagę emocjonalną w Twoim życiu – skorzystaj z porady. Każdy ze specjalistów: psychiatra, psycholog i psychoterapeuta mają wspólny cel – niesienia pomocy.

Objawy, które sugerują wizytę u lekarza psychiatry:

 • stany lękowe, zaburzenia lękowe,
 • obniżenie nastroju,
 • myśli samobójcze,
 • poczucie notorycznego zmęczenia,
 • brak motywacji,
 • unikanie kontaktów z innymi ludźmi,
 • zaburzone postrzeganie rzeczywistości,
 • objawy katatoniczne (m.in. pobudzenie, agresja, impulsywność, nadpobudliwość, krzyki, skoki, niszczenie rzeczy).

 

Twój psychiatra – Gorlice, Nowy Sącz, Krynica, Limanowa

Jesteś zainteresowany prywatną a co za tym idzie dobrą, profesjonalną i kompleksową pomocą psychiatryczną, mieszkasz w Nowym Sączu bądź okolicy (Limanowa, Krynica, Nowy Sącz, Gorlice i inne miasta Małopolski) skorzystaj z naszego stacjonarnego wsparcia. Lekarz psychiatra podczas rozmowy pokieruje Cię, otoczy opieką i zwróci uwagę na Twoje zachowanie; co pozwoli mu trafniej ocenić Twój stan zdrowia.

Psychiatra online lub stacjonarnie zdiagnozuje doświadczane przez Ciebie zaburzenia, a po postawieniu diagnozy, zajmie się Twoim leczeniem.

 

Jak pomoże Ci nasz psychiatra online – teleporada, konsultacja online, wizyta w gabinecie

W Serdecznym Centrum Psychoterapii działamy kompleksowo, oferując Tobie i Twoim bliskim szeroki zakres usług. Możesz umówić się na wizytę w naszym stacjonarnym gabinecie bądź skorzystać z konsultacji online w naszym gabinecie online. Jest to znakomita forma kontaktu także podczas wakacji czy wyjazdów, kiedy pomimo dzielącej Was odległości nie chcesz przerywać leczenia.

W wielu przypadkach pomoc psychiatryczna wymaga szybkiej wizyty/interwencji.

Jeśli zauważasz niepokojące i inne niż dotychczas  zachowania u Ciebie lub kogoś bliskiego – zadzwoń do nas.

 

Psychiatra – Nowy Sącz

Sam wybierz formę kontaktu – on-line bądź stacjonarna. Na miejscu, w gabinecie zapewniamy Ci spokój i komfortowe warunki rozmowy. Online’owa forma kontaktu to także komfort, ale bez wychodzenia z domu.

Lekarzy psychiatrów obowiązuje pełna anonimowość. Zależy nam, abyś podczas wizyty poczuł się bezpiecznie i został otoczony serdeczną opieką specjalisty. Lekarz w razie potrzeby przepisze Ci leki. Bądź przygotowany, że organizm potrzebuje często kilku tygodni, aby zareagować na leczenie.

 

Dla kogo?

 • Dla dorosłych

Diagnoza i leczenie:

 • zaburzeń snu,
 • depresji, lęku,
 • nerwicy natręctw,
 • różnego rodzaju fobii,
 • zaburzeń osobowości,
 • choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • psychoz,
 • schizofrenii,
 • i innych zaburzeń oraz chorób psychicznych.

W ramach leczenia, w zależności od potrzeb pacjenta, lekarz może skierować również na psychoterapię w Serdecznym Centrum Psychoterapii.

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

blank

Tatiana Huzava

Lekarz w trakcie specjalizacji, Psychiatra
Dowiedz się więcej
Terapeutka

Danuta Molenda

Lekarz psychiatra, specjalista II stopnia
Dowiedz się więcej

Zapisz się do psychiatry

W przypadku pierwszorazowej wizyty lekarskiej u psychiatry wymagana jest przedpłata.

RODO

Polityka prywatności