Trwa nabór do grupy dla nastolatków w wieku licealnym
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Psychiatra Nowy Sącz

Psychiatra dla dorosłych

Skoro tutaj jesteś, najprawdopodobniej zastanawiasz się, czy umówić się na wizytę do specjalisty, jakim jest lekarz psychiatra. Możliwe też, że problemy natury psychicznej ma ktoś z Twoich bliskich. Lekarz psychiatra pomoże Ci zdiagnozować i leczyć doświadczane trudności. Wspólnie z Tobą dotrze do źródeł dolegliwości, które często na pierwszy rzut oka nie są tak oczywiste – być może np. doświadczasz dolegliwościach somatycznych/ fizycznych, które utrudniaj Ci codzienne funkcjonowanie; początkowo jednak nie łączysz ich z problemami natury psychicznej; zauważasz jednak, że do ich nasilenia dochodzi pod wpływem stresu masz wtedy najprawdopodobniej do czynienia z zaburzeniami psychosomatycznymi; lekarz wiec będzie dla Ciebie wsparciem nie tylko w kryzysie, ale i zmianie trybu życia.

 

Konsultacja psychiatryczna. Kiedy zgłosić się do psychiatry?

Pamiętaj, że każdy z nas może doświadczać problemów natury psychicznej. Oczywiście nie zawsze wymagają one konsultacji z psychiatrą. Z drugiej jednak strony staraj się nie bagatelizować doświadczanych trudności i problemów. Jeżeli czujesz, się pogubiony, kilkukrotnie rozważałeś „może to ten czas” – nie czekaj – zgłoś się do specjalisty.

Może też okazać się, że wizytę w gabinecie psychiatry doradzi bądź zasugeruje Ci Twój psycholog lub psychoterapeuta. Jeżeli chcesz przywrócić równowagę emocjonalną w Twoim życiu – skorzystaj z porady. Każdy ze specjalistów: psychiatra, psycholog i psychoterapeuta mają wspólny cel – niesienia pomocy.

Objawy, które sugerują wizytę u lekarza psychiatry:

 • stany lękowe, zaburzenia lękowe,
 • obniżenie nastroju,
 • myśli samobójcze,
 • poczucie notorycznego zmęczenia,
 • brak motywacji,
 • unikanie kontaktów z innymi ludźmi,
 • zaburzone postrzeganie rzeczywistości,
 • objawy katatoniczne (m.in. pobudzenie, agresja, impulsywność, nadpobudliwość, krzyki, skoki, niszczenie rzeczy).

 

Twój psychiatra – Gorlice, Nowy Sącz, Krynica, Limanowa

Jesteś zainteresowany prywatną a co za tym idzie dobrą, profesjonalną i kompleksową pomocą psychiatryczną, mieszkasz w Nowym Sączu bądź okolicy (Limanowa, Krynica, Nowy Sącz, Gorlice i inne miasta Małopolski) skorzystaj z naszego stacjonarnego wsparcia. Lekarz psychiatra podczas rozmowy pokieruje Cię, otoczy opieką i zwróci uwagę na Twoje zachowanie; co pozwoli mu trafniej ocenić Twój stan zdrowia.

Psychiatra online lub stacjonarnie zdiagnozuje doświadczane przez Ciebie zaburzenia, a po postawieniu diagnozy, zajmie się Twoim leczeniem.

 

Jak pomoże Ci nasz psychiatra online – teleporada, konsultacja online, wizyta w gabinecie

W Serdecznym Centrum Psychoterapii działamy kompleksowo, oferując Tobie i Twoim bliskim szeroki zakres usług. Możesz umówić się na wizytę w naszym stacjonarnym gabinecie bądź skorzystać z konsultacji online w naszym gabinecie online. Jest to znakomita forma kontaktu także podczas wakacji czy wyjazdów, kiedy pomimo dzielącej Was odległości nie chcesz przerywać leczenia.

W wielu przypadkach pomoc psychiatryczna wymaga szybkiej wizyty/interwencji.

Jeśli zauważasz niepokojące i inne niż dotychczas  zachowania u Ciebie lub kogoś bliskiego – zadzwoń do nas.

 

Psychiatra – Nowy Sącz

Sam wybierz formę kontaktu – on-line bądź stacjonarna. Na miejscu, w gabinecie zapewniamy Ci spokój i komfortowe warunki rozmowy. Online’owa forma kontaktu to także komfort, ale bez wychodzenia z domu.

Lekarzy psychiatrów obowiązuje pełna anonimowość. Zależy nam, abyś podczas wizyty poczuł się bezpiecznie i został otoczony serdeczną opieką specjalisty. Lekarz w razie potrzeby przepisze Ci leki. Bądź przygotowany, że organizm potrzebuje często kilku tygodni, aby zareagować na leczenie.

 

Dla kogo?

 • Dla dorosłych

Diagnoza i leczenie:

 • zaburzeń snu,
 • depresji, lęku,
 • nerwicy natręctw,
 • różnego rodzaju fobii,
 • zaburzeń osobowości,
 • choroby afektywnej dwubiegunowej,
 • psychoz,
 • schizofrenii,
 • i innych zaburzeń oraz chorób psychicznych.

W ramach leczenia, w zależności od potrzeb pacjenta, lekarz może skierować również na psychoterapię w Serdecznym Centrum Psychoterapii.

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

blank

Tatiana Huzava

Lekarz w trakcie specjalizacji, Psychiatra
Dowiedz się więcej
Terapeutka

Danuta Molenda

Lekarz psychiatra, specjalista II stopnia
Dowiedz się więcej

Zapisz się do psychiatry

W przypadku pierwszorazowej wizyty lekarskiej u psychiatry wymagana jest przedpłata.

RODO

Polityka prywatności