Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-17 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Psychoterapeuta uzależnień - konsultacje w gabinecie i online

Psychoterapeuta uzależnień

Wydaje Ci się, że jesteś osobą uzależnioną, a może z uzależnieniem zmaga się ktoś z Twoich bliskich? Jeżeli tak, czas najwyższy by to zmienić – daj sobie i bliskim szanse – umów się na konsultację z certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień. Na wizytę ze specjalistą w obszarze uzależnień możesz umówić się w Serdecznym Centrum Psychoterapii – online lub stacjonarnie. Jesteśmy ośrodkiem leczenia uzależnień. Nasi psychoterapeuci pomogli już setkom uzależnionych pacjentów. Teraz możesz dołączyć do tego szerokiego grona i zacząć cieszyć się życiem na nowo.

 

Przy jakim uzależnieniu zgłosić się do psychoterapeuty uzależnień?

Mimo iż psychoterapeuta uzależnień to nie lekarz (lekarzem jest psychiatra), terapeuta podczas leczenia pomoże Ci wrócić do życia bez nałogu. Zrozumiesz, co było jego powodem i jak radzić sobie w stresujących sytuacjach, które sprzyjają zatapianiu się w alkoholu, narkotykach czy hazardzie.

Jednak jako specjalistyczny ośrodek leczenia uzależnień, w Serdecznym Centrum Psychoterapii pomagamy uzależnionym od różnych nałogów, np.:

 

Psychoterapeuta uzależnień – Nowy Sącz – online i stacjonarnie

Zgłoś się do nas po pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną, jeżeli nie możesz sobie poradzić z jednym z powyższych lub całkiem innym uzależnieniem, albo gdy jesteś DDA. Nasi specjaliści pomogą Twojej osobie. Pamiętaj, że jako ludzie mamy zdolność do uzależniania się od różnych substancji i zachowań.

Niezależnie od rodzaju uzależnienia i skali problemu, doświadczony i znany psychoterapeuta uzależnień pomoże Ci zrozumieć problem i pokieruje Twoim dalszym leczeniem. Celem jest zmiana stylu życia i stopniowe „uwalnianie się” od nałogu.

 

Twój psychoterapeuta uzależnień prywatnie – Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Krynica

Osobiście wybierasz, w jakiej formie chcesz odbywać spotkania z psychoterapeutą uzależnień – online czy stacjonarnie. Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Jeżeli odczuwasz dyskomfort z pokazaniem swojego wizerunku/ siebie, ale chcesz porozmawiać ze specjalistą, wybierz teleporadę jako optymalną formą kontaktu.

 

Psychoterapeuta uzależnień online

Sprawdź, kiedy i w jakich godzinach może przyjąć Cię nasz psychoterapeuta uzależnień online bądź stacjonarnie; 24 h na dobę działa nasz system, w którym możesz dokonać rezerwacji konsultacji z wybranym przez siebie terapeutą. Z poziomu systemu możesz też od razu opłacić wizytę. Skorzystaj z szybkich płatności, jeżeli chcesz umówić się na konsultację psychologiczną z psychoterapeutą uzależnień online lub przez telefon (teleporada).

Jeżeli zamierzasz odwiedzić nasze Centrum osobiście i porozmawiać z terapeutą w gabinecie, wizytę opłacisz na miejscu – gotówką bądź kartą.
Serdecznie zapraszamy.

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

blank

Karolina Gniewek

Pedagog, psychoterapeutka

Specjalizuję się w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA

Dowiedz się więcej
blank

Agata Jurczak

Pedagog, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych i od zachowań, z dziećmi z rodzin alkoholowych, nastolatkami doświadczającymi kryzysów rozwojowych i emocjonalnych. Pracuję także z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu.

Dowiedz się więcej
Joanna Tokarz - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Joanna Tokarz

Psycholog, Psychoterapeutka, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Specjalizuję się w pomaganiu osobom cierpiącym z powodu różnych kryzysów życiowych (typu problemy relacyjne, małżeńskie, rodzicielskie) zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, zaburzeń osobowości, oraz osób uzależnionych i ich rodzin (współuzależnienie, DDA).

Dowiedz się więcej
Iwona Ciesielska - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Iwona Ciesielka

Psycholog, psychoterapeutka

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi, oferuję pomoc psychologiczną i psychoterapię w oparciu o specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie

Dowiedz się więcej
blank

Marta Studzińska

Psycholog, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Jako specjalista pracuję w obszarach: profilaktyki i terapii uzależnień chemicznych i behawioralnych, trudności emocjonalnych i interpersonalnych, zaburzeń lękowych i depresyjnych, przeciążenia stresem, rozwoju osobistego

Dowiedz się więcej

Zapisz się na wizytę

RODO

Polityka prywatności