Trwa nabór do grup: rozwoju osobistego dla dorosłych, dla nastolatków w wieku licealnym oraz na grupę dla osób uzależnionych (sob 12-13.30).
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna

Psychoterapeuta

Zastanawiasz się, czy zgłosić się do specjalisty, jakim jest psychoterapeuta? Poszukujesz pomocy w zrozumieniu i rozwiązaniu swoich problemów życiowych?
W Serdecznym Centrum Psychoterapii umożliwiamy kontakt z najlepszymi psychoterapeutami prywatnie. Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Krynica i inne miasta Małopolski mogą teraz liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie wybitnych terapeutów. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej.

 

Kiedy umówić się do psychoterapeuty prywatnie?

Psychoterapeuta to nie lekarz. Psychoterapeuta – osoba posiadająca odpowiednie umiejętności, wykształcenie i uprawnienia do prowadzenia psychoterapii. Konsultacja z psychoterapeutą jest wskazana przy wielu problemach. Dzięki terapii podniesiesz jakość swojego życia. Unikniesz także schorzeń o podłożu psychogennym.
Do symptomów, przy których warto rozważyć konsultację z psychoterapeutą, zalicza się m.in.:

 • zaburzenia lękowe,
 • objawy nerwicy,
 • objawy depresji,
 • uzależnienia,
 • zaburzenia odżywiania,
 • fobie i obsesje,
 • zaburzone relacje społeczne i rodzinne,
 • niskie poczucie własnej wartości,
 • problemy z budowaniem i utrzymaniem związków,
 • dolegliwości o podłożu psychosomatycznym,
 • odrealnienie i utrata kontaktu z rzeczywistością,
 • przedłużający się smutek po śmierci bliskiej osoby.

Psychoterapia to forma leczenia oparta na relacji pomiędzy pacjentem/klientem, a psychoterapeutą. Ta metoda pozwala na otwartą rozmowę z kimś, kto jest obiektywny, neutralny i nieoceniający. Klient i psychoterapeuta pracują razem, aby zidentyfikować i zmienić wzorce myślenia, a także zachowania, które nie pozwalają czuć się lepiej.

 

Formy spotkania z psychoterapeutą – konsultacja online, teleporada, stacjonarnie w gabinecie

Kontakt z psychoterapeutą zalecić może także lekarz psychiatra. Zdarza się, że leczenie farmakologiczne u lekarza psychiatry to zbyt mało, a najlepsze efekty daje ono w połączeniu z psychoterapią. Dlatego w Serdecznym Centrum Psychoterapii w Nowym Sączu specjaliści (psycholog, psychiatra, psychoterapeuta) ściśle ze sobą współpracują.

Spotkania z psychoterapeutą odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu i trwają około godziny.

 

Psychoterapeuta – Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Krynica

Sprawdź kalendarz spotkań i umów się z na konsultację online z psychoterapeutą. Pomoże Ci w tym specjalny kalendarz, w którym znajdziesz wolne kalendarze psychoterapeutów w systemie online 24h. Jeżeli Twój kontakt z psychoterapeutą to teleporada lub konsultacja przez Internet, możesz z góry opłacić wizytę. Przy sesji stacjonarnej w gabinecie psychoterapeuty możesz rozliczyć się gotówką lub zapłacić kartą.

Zapisz się do psychoterapeuty

RODO

Polityka prywatności