Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-17 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Psycholog - Online i stacjonarnie - Nowy Sącz

Psycholog

Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, to znaczy, że rozważasz skorzystanie z pomocy i wsparcia albo ktoś z Twoich bliskich doświadcza problemów natury psychologicznej.
Jeśli zastanawiasz się nad wizytą u specjalisty, zrób to! Lekarz psychiatra lub psycholog podczas konsultacji ustali, czy potrzebujesz leczenia; zaproponuje Ci także odpowiednią formę psychoterapii.

Sprawdź, jak wygląda pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w Serdecznym Centrum Psychoterapii. Przyjdź na konsultacje psychologiczne z lekarzem psychiatrą, psychoonkologiem lub psychologiem i pozwól pomóc sobie i najbliższym.

 

Kiedy udać się do psychologa?

Jeżeli zastanawiasz się, kiedy skontaktować się z psychologiem, oto lista objawów, które mogą wskazywać na potrzebę terapii:

 • poczucie wyobcowania,
 • obojętność,
 • brak zainteresowania światem,
 • bezsenność,
 • poczucie beznadziejności,
 • wycofanie z życia towarzyskiego,
 • apatia,
 • napięcie emocjonalne,
 • życie w ciągłym stresie,
 • zmienność nastrojów,
 • wypalenie zawodowe lub przepracowanie,
 • brak zainteresowania czynnościami dotychczas wykonywanymi z przyjemnością,
 • niezdolność do pracy z powodu stanu emocjonalnego,
 • uczucie przytłoczenia długotrwałym poczuciem bezradności i smutku,
 • problemy nie znikają pomimo wysiłków i pomocy rodziny oraz przyjaciół,
 • trudno jest skupić się na zadaniach w pracy lub na codziennych obowiązkach,
 • nadmierne zamartwianie się,
 • szkodzenie sobie lub innym,
 • picie zbyt dużej ilości alkoholu,
 • agresja.

Najczęściej na psychoterapię decydują się osoby cierpiące na zaburzenia nastroju bądź zachowania (dyskomfort, którego doświadczają utrzymuje się przez długi czas), ale także te, które pragną osiągnąć lepszą jakość swojego dotychczasowego życia.

Psychoterapeuta, psycholog (także online), pomoże Ci rozwiązać obecne problemy, ale też nauczy nowych umiejętności, dzięki którym lepiej poradzisz sobie z wyzwaniami, jakie niesie przyszłość. Możesz porozmawiać ze specjalistą i uzyskać fachową pomoc. Jeżeli problem jest bardziej złożony, terapeuta przekieruje Cię do innego specjalisty, np. lekarza psychiatry.

 

Twój psycholog prywatnie – Nowy Sącz, Limanowa, Krynica, Gorlice

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania są Limanowa, Krynica, Gorlice czy Nowy Sącz, zapraszamy Cię do Centrum stacjonarnie. Jeśli jesteś z dalszych zakątków Polski bądź mieszkasz za granicą skorzystaj z konsultacji on-line.

Do lekarza psychiatry pacjent zazwyczaj kierowany jest przez psychologa lub psychoterapeutę. Oczywiście, jeśli czujesz niepokój możesz sam (od razu) zgłosić się do lekarza specjalisty.

 

Psycholog – Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Krynica

Sprawdź kalendarz przyjęć i umów się z lekarzem psychiatrą pracującym w Serdecznym Centrum Psychoterapii. Kontakt z psychiatrą zalecany jest zwłaszcza przy depresji, psychozach, myślach samobójczych i innych zaburzeniach dotyczących sfery chorób psychicznych. Pamiętaj, że lekarz psychiatra dodatkowo może wdrożyć skuteczne leczenie farmakologiczne.

 

Konsultacja z psychologiem – teleporada, online, stacjonarnie w gabinecie

W Serdecznym Centrum Psychoterapii robimy wszystko, aby ułatwić pacjentom kontakt z psychologiem i lekarzem psychiatrą. Każdy pacjent, który chce spotkać ze specjalistą, może wybrać terapeutę i zapisać się na konsultację z psychiatrą – online lub stacjonarnie.
Sam kalendarz rezerwacji wizyt u psychiatrów jest dostępny online 24h na dobę.

 

Psycholog online

Zapisz się do psychiatry przez system online 24h lub zadzwoń. Konsultacje online z psychiatrą możesz opłacić z góry przez Internet (umożliwiamy płatność ratalną za pośrednictwem serwisu Mediraty). Sesje stacjonarne możesz opłacić gotówką bądź kartą na miejscu w recepcji. Podczas pierwszych wizyt lekarz zdiagnozuje Twoje problemy i wdroży najskuteczniejsze metody leczenia. Serdecznie dla Ciebie!

Zobacz, kto świadczy tę usługę:

Terapeutka

Beata Nidecka

Psycholog, pedagog, oligofrenopedagog, nauczyciel akademicki

Pomagam w obszarach problemów wychowawczych, szkolnych, zachowania autoagresywne (samookaleczenia), depresji, akceptacji siebie, wsparcie dzieci i młodzież, partnerów gdzie w rodzinie występuje uzależnienie od alkoholu.

Dowiedz się więcej
Iwona Ciesielska - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Iwona Ciesielka

Psycholog, psychoterapeutka

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi, oferuję pomoc psychologiczną i psychoterapię w oparciu o specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie

Dowiedz się więcej
blank

Elżbieta Kulak

Psycholog, psychoonkolog

Pomagam w odkrywaniu siebie oraz własnej drogi, zrozumieniu emocji, odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej oraz w żałobie

Dowiedz się więcej
Terapeutka

Magdalena Sowa

psycholog, psychoprofilaktyk, trener Treningu Zastępowania Agresji, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, kurator sądowy

Oferuję pomoc i wsparcie psychologiczne osób dorosłych, obniżenie poziomu złości, redukcja zachowań agresywnych

Dowiedz się więcej
blank

Marta Studzińska

Psycholog, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Jako specjalista pracuję w obszarach: profilaktyki i terapii uzależnień chemicznych i behawioralnych, trudności emocjonalnych i interpersonalnych, zaburzeń lękowych i depresyjnych, przeciążenia stresem, rozwoju osobistego

Dowiedz się więcej
Joanna Tokarz - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Joanna Tokarz

Psycholog, Psychoterapeutka, Specjalistka psychoterapii uzależnień

Specjalizuję się w pomaganiu osobom cierpiącym z powodu różnych kryzysów życiowych (typu problemy relacyjne, małżeńskie, rodzicielskie) zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, zaburzeń osobowości, oraz osób uzależnionych i ich rodzin (współuzależnienie, DDA).

Dowiedz się więcej
Terapeutka

Urszula Grzegorczyk

Pedagog, psychoterapeutka

Zajmuję się psychoterapią, pomocą psychologiczną, psychoedukacją, fitoterapią i doradztwem żywieniowym, prowadzę warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców,

Dowiedz się więcej
blank

Katarzyna Kosińska-Klakla

Psycholog dziecięcy

Pomagam w obszarach: trudności wychowawczych, zrozumienia i regulacji emocji, odszukiwaniu potrzeb stojących za zachowaniem dzieci i młodzieży, wsparcia w budowaniu bliskiej relacji z dzieckiem, odkrywania zasobów zarówno dziecka, jak i rodzica

Dowiedz się więcej
blank

Katarzyna Leśniewska

Psycholog

Pomagam w obszarach: zaburzeń lękowych z napadami paniki, zespołu stresu pourazowego, ostrych zaburzeń stresowych, wsparcia w kryzysie, trudności emocjonalnych.

Dowiedz się więcej
Terapeutka

Agnieszka Bołoz

Psycholog

Pomagam w obszarach trudności relacyjnych, trudności emocjonalnych, zaburzeń nastroju, wsparcie w kryzysie, przeżywania-rozumienia procesu żałoby, zachowań autoagresywnych.

Dowiedz się więcej
Piotr Pietrusza - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Piotr Pietrusza

Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności społecznych

Pomagam w kryzysach życiowych, zaburzeniach lękowych i depresyjnych, trudnościach w kontroli agresji

Dowiedz się więcej
Małgorzata Wajda - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Małgorzata Wajda

Psycholog, psychoterapeutka

Oferuję specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie diagnozy i terapii chorób oraz zaburzeń psychicznych

Dowiedz się więcej
Edyta Zychowicz - Serdeczne Centrum Psychoterapii

Edyta Zychowicz-Nika

Psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji

Oferuję indywidualne podejście do każdego Człowieka, dyskrecję, szacunek dla różnych doświadczeń i przeżyć, towarzyszenie w procesie zmiany.

Dowiedz się więcej
Terapeutka

Agata Mazur-Matczyńska

Psycholog

Zajmuje się pomocą psychologiczną, diagnozą dzieci i młodzieży, terapią, mediacją. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Dowiedz się więcej
blank

Beata Bulzak

Psycholog, pedagog, psycholog transportu

Udzielam odpowiednich wskazówek, metod wychowawczych, aby relacja rodzic – dziecko oparta była na szacunku, zrozumieniu, a komunikacja w rodzinie przebiegała prawidłowo.

Dowiedz się więcej
Terapeutka

Janina Podchorodziecka-Pietrusza

Psycholog

Zajmuje się diagnozowaniem, badaniami psychologicznymi i pomocą psychologiczną w sprawach rodzinnych.

Dowiedz się więcej

Zapisz się na wizytę

RODO

Polityka prywatności