Trwa nabór na wakacyjne warsztaty rozwojowe dla dzieci w wieku 7-12 lat.
786 804 400 Pn-Pt : 8:00 - 20:00, Sb: 9:00-13:00
Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna - online i stacjonarnie
Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna - online i stacjonarnie

Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

Trudne przeżycia, niepewność i stres wpisane są dzisiaj w codzienne życie. Wielu z nas zmaga się z najróżniejszymi problemami, rozterkami czy poczuciem zagrożenia.

Dotyczy to nie tylko osób dorosłych, ale także dzieci.

Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, najprawdopodobniej Ty lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z trudną dla niego codziennością i doświadcza w niej cierpienia.  Może to, więc moment, w którym warto zaufać komuś, kto wie jak rodzić sobie z trudnymi emocjami? Serdeczne Centrum Psychoterapii zatrudnia wyspecjalizowanych lekarzy i terapeutów – doświadczonych w niesieniu oparcia i pomocy.

 

Pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna – przez telefon, on-line i w gabinecie

Jeżeli interesuje Cię pomoc psychologiczna – on-line, przez telefon lub bezpośrednio w gabinecie, zgłoś się do naszego Centrum Psychoterapii; a zaprosimy Cię na spotkanie konsultacyjne, by udzielić Ci pomocy psychologicznej.
Nasz psycholog podczas konsultacji psychologicznej pomoże Ci w zidentyfikowaniu problemu i skieruje do odpowiedniego specjalisty.

 

Kiedy po pomoc do psychoterapeuty?

Jeżeli zmagasz się z:

ZGŁOŚ SIĘ PO POMOC! Wspólnie poszukamy rozwiązania w Serdecznym Centrum Psychoterapii.

 

Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w Serdecznym Centrum Psychoterapii – online i stacjonarnie

W Centrum Psychoterapii uzyskasz pomoc psychologiczną psychoterapeutyczną i psychiatryczną – w naszej pracy działamy kompleksowo; niesiemy pomoc jak najszerszej grupie potrzebujących – dzieci, młodzieży i dorosłym. W naszym zespole znajdziesz całą gamę specjalistów m.in. psychologów, pedagogów i psychoterapeutów (pracujących w różnych nurtach) i psychiatrów.

Odwiedź Serdeczne Centrum Psychoterapii, a uzyskasz potrzebną Ci pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Nie musisz sam zmagać się z depresją, zaburzeniami odżywiania, napadami lęku, fobią czy żałobą. Potowarzyszymy Ci w tym trudnym okresie – odwiedź nasze Centrum Psychoterapii!

Skorzystanie z pomocy psychologicznej czy psychoterapeutycznej to pierwszy krok w drodze do lepszego rozumienia siebie i odzyskania radości życia.

Zgłoś się do Serdecznego Centrum Psychoterapii, skorzystaj z pomocy psychologicznej pod okiem najlepszych specjalistów w branży.

 

Psychoterapia polega na indywidualnych cyklicznych spotkaniach w gabinecie. Długość trwania zależy od problematyki. Sugerowana częstotliwość spotkań to 1 x w tygodniu.

Wybierz terapeutę, który najbardziej Ci przypadnie do serca i zapisz się przez nasz kalendarz online. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o nurtach w psychoterapii – zadzwoń. Jednak wiedz, że nurt, w jakim pracuje terapeuta, to tylko narzędzie, nie musisz się na tym znać. Jak również nie potrzebujesz mieć definicji/diagnozy swojego problemu. Po prostu zapisz się do Serdecznego Centrum, a my się wszystkim zajmiemy.

 

Dla kogo?

Dla dorosłych

Diagnoza i leczenie:

Zapisz się na wizytę

RODO

Polityka prywatności